PUBG Mobile Zombie

Každý z Vás, kdo je příznivcem hry PlayerUnknown’s Battlegrounds mobile si zajisté všiml poslední aktualizace, která do hry přinesla nový herní mód ‘Survive Till Dawn’ a dává tak hře nový rozměr boje o přežití. V tomto článku si ukážeme novinky a nějaké typy pro začátečníky, ale i pro zkušené hráče.

Tencent ve spolupráci s Capcomem přidal do PUBG Mobile časově limitovanou akci a to Zombie Survive Till Dawn. Ta vás přenese na mapu Erangel, kde nebudete bojovat pouze proti ostatním hráčům, ale i proti zombie a bossům z Resident Evil 2.

Hned ze začátku bych rád zdůraznil, že zmíněný Survive mód se hraje pouze v třetí osobě „TPP„ na základní mapě Erangel. Hra je primárně určená pro hraní ve squad sestavě, tedy ve čtyřech lidech a je jedno, jestli zvolíte hru s kamarády a nebo s náhodným týmem. Pro zkušené a odvážné hráče je i možnost hrát pouze sám a zkusit se probojovat a přežít až do samotného konce.

Základní mapa je zmenšená na jednu třetinu velikosti a server je omezený pro šedesát hráčů. Na mapě najdete taky budovu, která byla ve hře Resident Evil 2. Avšak její lokace se každou hru mění. Takové podmínky slibují, že se nepřestanete otáčet a neustále střílet. Vaším úkolem tedy bude zneškodnit všechny protihráče a odolávat útoku zombíků.

Hned po přistání začíná klasické hledání zbraní, armoru a léčiv. První vlna zombíků na sebe nenechá dlouho čekat a po prvním setmění začíná boj o život. Před každou nocí je dobré si dát boosty pomocí energetického nápoje a prášků na maximum. V boji se zombíky není moc času se léčit a Vy tak budete mít o starost méně. Druhá noc je o poznání těžší, ale v polovině noci je přibližně patnáct sekund čas a Vy si tak stihnete dát základní léčiva. Po druhé noci už další nenásleduje a tak zbývá najít a zneškodnit všechny protihráče.

Z veliké většiny po zabití zombíka Vám z něho něco „vypadne„, ať už bedna, která obsahuje armor, zbraň a léčiva, nebo v neposlední řadě náboje, které padají skoro neustále a Vy máte díky upravenému batohu více místa v inventáři a poberete tak i přes tisíc nábojů.

Na mapě se libovolně objeví i Boss (Tyrant), který je označený červeným kolečkem a odolává velkému množství střel a brání se buď údery rukama a nebo házením kamenů. Je tedy zapotřebí být neustále v pohybu a nebýt na jednom místě. Po jeho zdolání se objeví velká bedna obsahující AWM, armor level 3 a rotační kulomet.

Pro tento mód se objevují dvě nové zbraně, plamenomet a již zmíněný rotační kulomet. Dále je přidán nůž a zombie granát, který po odhození přivolá jednoho zombíka. Granát se dá chytře využít pro rozptýlení protihráče, který je schovaný v baráku. Když protihráč začne střílet po zombíkovi, tak můžete zaútočit do baráku a využít tak moment překvapení.

Na mapě dále můžete najít i injekce s vakcínou, které v určitém množství proměníte v events za bedničky a další věci. Další meta je počet zabitých zombíků v úkolech a to přesně v achievements, kde po zdolání 1500 zombíků dostanete logo právě k tomuto módu.

Přidaný mód je příjemné zpestření samotné hry a určitě je to i dobrý způsob rozehrání se před klasickou hrou.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s