Clash Royale z první osoby

Netrpělivě čekáte až se Vám naplní dostatečný počet coinů na bojovníka, kterého poté ihned vyšlete zničit nepřátelské pevnosti? Je Vám tento styl povědomí? Nejspíš to bude díky hře Clash Royale, která mě zasáhla takovým způsobem, že „CR styl“ si získaly okamžitě i jí podobné hry. Mighty Battles se přece jenom snaží něčím odlišit. Nabídne nám totiž zážitek z první osoby.

Kulomet vystřídal meč

Oproti Clash Royale se Mighty Battles neliší jenom jiným pohledem na hru, ale taky dobou. Odehrává se totiž blíže 21. století, což znamená moderní zbraně, vozidla, leteckou podporu a vojáky. Za vyhrané souboje získáváte medaile a boxy, ve kterých obdržíte výsledný loot. Postupujete do vyšších arén a dostáváte možnost získat nové karty. První 3 arény jste schopní projet během pár hodin. Dále už je to oříšek a dostat se do 7. arény vás bude něco stát.

Martin K.

Skvělá hra, s trochu trpělivosti se v ní dá dostat na první příčky aniž byste museli cokoliv dokupovat. Bohužel se ve hře vyskytují různé bugy. Později se ve hře objeví jednotka, kterou využívá tak 95% hráčů a hra se tím stává nudnou…

Další pay to win hra?

Některé hry se z Vás snaží získat peníze, ale tady je to trošku jinak. Samozřejmě tu naleznete klasické transakce, kdy můžete vyměnit herní měnu za skutečné peníze. Je tu ovšem další způsob, jak si urychlit otevírání beden. Po zhlednutí reklamy si můžete prakticky zkrátit cokoliv. Je pozitivní, že reklamy nikde jinde nevyskakují a je čistě jen na Vás, zda na ni kliknete.


Branko K.

To samé co Battle royale v bledě modrém. Dětská grafika je stejná jako ve všech ostatních hrách a systém pay2win taky stejný.

Stojí to za to?

Abych řekl pravdu, tak hra mě ze začátku opravdu překvapila. Neměl jsem ani ponětí, že „CR styl“ jde až takhle oživit pohledem z první osoby. Bobužel se mi brzo pohled omrzel a neubránil jsem se myšlence, jak by tento úhel pohledu vypadal na Clash Royale.

Děkuji za přečtení a snad jste zase o něco chytřejší,

Magician

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s