Vytvoř si vlastní telefon!

Měli jste někdy chuť vytvořit svůj telefon a dělat tak konkurci renomovaným výrobcům mobilních telefonů? Díky hře Smartphone Tycoon je to možné! Hru lze stáhnout na platformu iOS zcela zadarma. Bohužel uživatelé Androidu si musí tentokrát sáhnou do kapsy pro 99 Kč.

Herní styl a jeho průběh je stejný jako u Tube Tycoon a Game Dev Tycoon, pokud máte zkušenosti s těmito hrami a strávili jste u nich nějakou tu chvíli, tak Vás Smartphone Tycoon nezklame.

Po spuštění hry se ocitnete v malé kanceláři se základním rozpočtem a minimálními znalostmi mobilních technologií. Žádný tutoriál tu ale nečekejte! Naberte zaměstatnce a hurá do práce.

Krušné začátky

Začátky nejsou nikde jednoduché a v této hře to platí dvojnásob. Probojovat se začátkem hry Vám zabere velkou část Vašeho volného času, jelikož nemáte žádné zkušenosti a ani peníze. O technologiích jako je voděodolnost, face ID nebo bezdrátovém nabíjení si můžete nechat jen zdát. Ze začátku Vaše telefony díru do světa neudělají a budete rádi, když se vzpamatujete po výrobě samotného telefonu.

Kristián Š.

„Moc se nevyplatí produkovat úspěšné modely znovu. Může se stát, že půjdete i do mínusu“

Je to o náhodě?

Výroba telefonu probíhá vskutku jednoduše a na výběr je toho opravdu hodně. Otázkou zůstává, zda to má nějaký vliv na hodnocení a potom prodej? Ve hře mi chyběla větší zpětná vazba po dokončení Vašeho vynálezu. Sledovat trendy tu není možné, takže samotná výroba je čistě na vašem vkusu. Musím se přiznat, že odlišit se od dnešních telefonů mi dalo opravdu zabrat a finální verze se stejně podobala již existujícím „pomocníkům“.

Magician

„Pokud máte dobré hodnocení telefonu, tak se vyplatí investovat hodně do reklam“

Konkurence je veliká

Nejsem si jistý, jak dlouho vás bude bavit vyrábět telefony. Přece jenom jste omezeni techologií, která je ve hře trošku pozadu. Ohýbací telefony, o kterých se v poslední době zase hodně mluví, tu nenajdete, což je velká škoda. Z mého pohledu je pořád zábavnější vytvářet vlastní hry (Game Dev Tycoon) nebo videa na YouTube (Tube Tycoon), ale bylo fajn si to zkusit.

Snad jste po přečtení tohoto článku opět o něco chytřejší

Magician

Reklamy

One Comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s