Frag: Pro Shooter

Znáte takový ten pocit, když vidíte trailer na hru a víte, že tahle hra Vás bude bavit? Takhle bych charakterizoval dnešní hru, kterou jsem si prostě musel vyzkoušet.

Jan N.

Ze začátku jsou protivníci boti ale později ve 2 aréně jsou skuteční… Aspoň ja jsem to tak měl když to bylo v před. přístupu

Začínám si uvědomovat, že častokrát za den vytáhnu telefon a bez jakéhokoliv cíle roluji po obrazovce. Normálně jsem za tento zlozvyk na sebe naštvaný, ale tentokrát jsem děkoval mé prokrastinaci. Na Instagramu na mě vyběhl sponzorovaný příspěvek od “Oh bibi”. Neměl jsem ani ponětí, že se jedná o hru Frag, kterou jste mi v poslední době víc a víc doporučovali v komentářích na YouTube. Ihned jsem poznal, že se nejedná o řadovou hru.

Přemýšlím, kam bych tuhle hru zařadil, ale zdá se, že je to spojení těch nejlepších žánrů a výsledek má jen málo chyb. Jedná se o akční kreslenou hru, kde hrajete za různé postavy, které můžete přímo během hraní měnit. Cílem hry je poté ubrat soupeři, co nejvíce bodů. Můžete toho docílit tak, že napadáte nepříteli terče a nebo zabíjíte protivníky samotné. Každá postava má jiné schopnosti a je jenom na Vás, jakou zvolíte taktiku. Sestavit 5ti členný tým je docela věda. Postavy se totiž nedělí pouze na ty, které brání a útočí a sestavit tedy úspěšný tým Vám chvilku potrvá.

Bleďa S.

Na velkou věž můžeš ůtočit ze začátku. Já si vezmu holku s jatpakem a jdu utočit na ní, zatímco boty pošlu na malou a odlákám pozornost.

Pokud Vám začátek přijde až moc jednoduchý je to možná tím, že hrajete s boty. Na reálné hráče a tedy i větší zábavu narazíte až ve druhé aréně. Můžeme se jen dohadovat, proč to tak je.  Má to jednu chybu a je to ta, že v jednu chvíli narazíte tvrdě do zdi v tomto případě na reálného hráče. Jeden prohraný zápas a už měníte karty jako na běžícím páse. Karty/postavy sbíráte z vyhraných truhel, které se dělí podle rarity a stejně tak se dělí karty. Jak jsem již zmiňoval, tato hra převzala jen to nejlepší od konkurence.

Roman M.

Vypni si auto shoot a Aim assist si dej na 0.0 je to větší zábava

Při zpětném čtení této recenze si uvědomuji, že jsem byl na hru Frag až moc hodný, ale je pravda, že marně hledám něco, co bych této hře mohl vytknout. Snad jen méně záživný souboj 1 na 1, ale to bych hledal chybu na diamantu, tak proč si myslím, že i přes to všechno se tato hra nechytne. Ačkoliv má zajímavý herní styl, truhly s lootem, battle pass a možnost hrát s kamarády, nedokážu pro ni v momentální konkurenci najít místo.

Hra je ke stažení na Android a iOS zdarma.

Snad jste po přečtení tohoto článku opět o něco chytřejší

Magician


Reklamy

One Comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s