FAQ

Čím a jak natáčím?

Vlastním momentálně tyto telefony: ASUS Rog Phone, ASUS Zenfone Max Pro M2 a iPhone 8 Plus 64 Gb

Nahrávací programy: Na Android zařízeních nahrávám pomocí aplikace Mobizen ve spojení se sluchátkama GameDuck, díky kterým mohu zaznamenávat i interní zvuk telefonu. Na iPhonu nahrávám obrazovku pomocí Screen recorder, který je již v zařízení.

Jak stříháš videa?

Všechny videa stříhám na Macbooku Pro 2015 v placeném programu Adobe Premiere. Dříve jsem videa stříhal na Android tabletu v programu PowerDirecter.

Natočíš se mnou video?

Ohodnotíš můj kanál? Natočíme spolu něco? Kdy bude zase Minecraft? Tyto a další podobné otázky mi posíláte každý den. Pravda je ta, že bych si rád zahrál se všemi, ale čas mi to nedovoluje. Hraju hry, které mě a Vás baví. Ve spoustě z nich se můžete stát součástí klanu a je tedy větší šance, že si můžeme zahrát a prohodit pár slov. Je k tomu samozřejmě potřeba i trocha toho štěstí, protože je Vás neskutečné množství a té podpory si strašně moc vážím. Děkuji tedy za pochopení a jdeme na další otázku.

Kde tě mohu kontaktovat?

Můj Instagram je momentálně nejlepší volba, kde mě můžete kontaktovat. Pokud se jedná o rozumnou otázku, která má hlavu a patu a nejde vygooglit během 10 vteřin, tak je velká šance, že Vám odpovím. Na mém mailu magician.games.fy@gmail.com vyřizuji pouze obchodní záležitosti a na běžné otázky neodpovídám.

Za který fotbalový klub hraješ?

V minulosti jsem hrál za Spartu a Duklu Praha. Momentálně působím ve druhé lize v týmu FK Baník Sokolov.

6 Comments

 1. Matouš Chvojka

  Nedalo by se ke každé hře napsat jestli se dá hrát offline? Hraju skoro pořád jen offline hry protože nemám moc internet a nemusel bych si tu hru stahovat a pak zjišťovat jestli je offline.
  Díky moc

  To se mi líbí

 2. xfirecz7

  Magi, tato stránka je to co už jsem dlouho hledal, recenze na mobilní hry, které jsou stručně napsané, ale i zajímavé, moc děkuji že jsi tuto stránku vytvořil 🙂

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s