Call of Duty na mobil?

Čtete správně, ti z Vás kdo tuto zprávu ještě nezachytil, tak oblíbená hra COD se chystá na naše telefony. Hra je již dostupná v BETA verzi, ale bohužel pouze ve vybraných zemích. Na internet se již dostalo pár záběrů přímo ze hry a dorazil už i oficiální trailer od firmy Activision.

Předběžná registrace

Minulý rok jsme to řešili u Fortnite a teď je to dost podobné. Ke hře se můžete předběžně zaregistrovat přímo na Obchodu Play. Apple uživatelé budou muset využít přímo stránku hry, protože hru v Apple storu ještě nenajdou. Na stránce se jednoduše registujete pomocí mailu a hesla.

Co ve hře najdeme?

Nejdřív bych začal tím, co ve hře nenajdeme a to je singleplayer. Hra bude zaměřena čistě na multiplayer a herních módů zde najdeme opravdu hodně. Ze snímků a videí víme, že ve hře bude dostupný Team deatmatch, Frontline, Zombie Mode, Free for All a nebo momentálně tak oblíbený Battle Royale. Všechny tyto módy a nejspíš ještě další se budou odehrávat na těch nejoblíbenějších mapách z COD Modern Warfare a Black Ops.

Kdy? Kde?

Přesné datum toho kdy bude COD Mobile dostupný ještě nevíme. Na stránkách se píše, že hra by měla být dostupná v následujích měsících. Mluví se o létu 2019. To samé platí o telefonech. Nevíme na které zařízení bude dostupné, ale podle jejich slov se budou snažit dostat hru na co nejvíce telefonů. Můj názor je, že to bude podobné jako s PUBG, pokud Vám PUBG Mobile jde a Váš telefon s tím nemá problém, tak bych si s tím nelámal hlavu.

Co konkurence?

Je jen otázka, jak na to zareaguje hráčská komunita. Fortnite Mobile není dostupný na všechny android zařízení a většina hráčů díky tomu hraje PUBG Mobile. Tam byla právě spuštěná 6. sezóna a hra si vede dobře, jak mezi běžnou komunitou, tak i ve světě Esportu. Jak se podle Vás chytne Call of Duty Mobile mezi hrači?

Snad jste po přečtení tohoto článku opět o něco chytřejší

Magician

Reklamy

2 Comments

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s