Brawl Stars: Update!

Máme tu nový update ve hře, která vyplňuje značnou část mého času. Brawl Stars mi již delší dobu zkracuje každodenní rutinu a vzhledem k tomu, že jsem začal jít ve hře víc do hloubky, tak vám tu rovnou napíšu i pár vět z nové aktualizace.

Nový Brawler Rosa!

Asi nejzajímavější novinkou je nová postava Rosa. Dáma s velkými pěstmi a pořádnou porcí životů se řadí mezi bojovníky na kratší vzdálenost, jako je Bull nebo třeba El Primo. Její super schopnost je štít, který zmírní nepřátelský damage o 80% po dobu 6ti vteřin. Zajímavá je hlavně její „Star Power“, která vás regeneruje, když jste schovaní ve křoví.

Brawlery, které jste ještě nezískali, si i přesto můžete vyzkoušet v „Training Cave“. Stačí rozkliknout bojovníka v seznamu a kliknout na tlačítko „try“. Najdete tam i zmíněnou Rosu.

Nové skiny

Jelikož máme Velikonoce, tak tu nesmí chybět velikonoční skin na penny „Bunny Penny“ a druhý je na Nitu, ze které bude „Shiba Nita“.

Nové mapy

Nových map tu přibylo opět požehnaně, ale já bych se pozastavil u té v módu Gem Grab se jménem „Minecart Madness“ a jak už název napovídá, tak se jedná o opravdu šílenou mapu. Po takřka celé mapě jezdí vozík s naloženými gemy, který hitne každého, kdo se mu pokusí zkřížit cestu. Po dnešním hraní doporučuji na tuto mapu brát Dynamike nebo Barley.

Líbí se Vám takové kratší články s informacemi o hrách? Dejte vědět do komentáře.

Magician

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s