Cyber Hunter

Konečně byla tato hra vypuštěna mezi všechny uživatele iOS i Android telefonů. Přečetl jsem toho o ní hodně, ale opravdu se jedná konkurenta her jako jsou PUBG nebo Fortnite?

Co to vlastně je?

Jedná se samozřejmě o Battle Royale hru, ale to jsem neměl tak úplně na mysli. Cyber Hunter má spoustu podobných rysů s ostatními hrami tohoto žánru. Z mého pohledu je složení z 50% PUBG, 30% Creative Destruction, 15% APEX a pouze z 5% Fortnite.

Co se týče pohybu a ovládání ve hře, tak je to takřka nerozdílné od PUBG Mobile. Creative Destruction je takový starší bratříček této hry. Nechci se tady dohadovat, která hra vyšla dříve, protože Cyber Hunter byl již nějaký čas dostupný v Asii v Beta verzi, ale Creative Destruction je přece jenom více o stavění a je tedy podobnější Fortnitu. Hru APEX mám nakoukanou jako divák a prostředí mi tu přijde dost podobné a v poslední tu máme Fortnite. S tím toho má Cyber Hunter společného snad jen to, že před sebe můžete postavit nějakou tu zeď, ale tím tu podobnost končí.

Jaký je herní zážitek?

Měl jsem již možnost hrát betu, ale hra se od té doby dost posunula. Můžete hrát klasicky SOLO, DUO a SQUAD. Mapa má zajímavé lokace a seskok je rychlejší díky hoverboardu, na kterém letíte dolů. Nedělá tedy problém seskočit až do zákoutí mapy. Jako velká výhoda mi přišlo tlačítko automatického seskoku, které jsem v podobných hrách ještě nezaznamenal.

Pokud bych měl zůstat ještě u věcí, které jsem u konkurence neviděl, tak je to jednoznačně lezení po stěnách. Slovo překážka ve hře neexistuje. Loot je tu velký a trvá vám pár her než zjistíte, které zbraně vám vyhovujou. Doporučuji na začátku nevypínat automatické sbírání věcí.

Průběh hry je rychlý a zábavný. Ze začátku je hra doplněná boty, ale i ti vám dají zabrat. Nikdo vás tu nešetří. V dalších úrovních budete muset využít svoje speciální „skills“. Před hrou si navolíte 3 dovednosti, které budete využívat za nasbírané body. Mezi „skills“ patří již zmiňovaná zeď, ale také třeba motorka nebo křoví. S více levelami se vám otevírají dovednosti a je jen na vás, kterou do hry zvolíte.

Nevěřím

Budu se opakovat, ale byl jsem opravdu zvědavý na hru samotnou. Čekal jsem, že to bude konečně náhrada pro hráče, kteří nemají tu možnost stáhnout Fortnite na mobil, ale opět jsem se nedočkal. Je chyba tuhle hru srovnávat s Fortnitem, protože tohle není „Kopie Fortnitu“, ale Cyber Hunter! Bohužel, takhle by o hru zavadil jen málo kdo.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s