Rumble Stars Football

Opět se vyplatila investice do reklamy ze strany vývojářů této hry, protože na Instagramu jsem neviděl jiný sponzorovaný příspěvěk než od hry Rumble Stars. Z pár záběrů, které jsem měl možnost při scrollování vidět, se mi hra zalíbíla a rozhodl jsem se o ní natočit video a napsat pár poznatků.

Nic nového

Ani tento článek se neobejde bez srovnání podobných her. Na první pohled mi to stylem hraní připomíná Smashing Four. Hru od českých vývojářů, kde vypoušíte do arény bojovníky (v tomto případě fotbalisty) a ti se mezi sebou bijou. Samozřejmě tady je to obohacené tím, že se jedná o sportovní hru a musí tedy vstřelit gól.

Jak na to?

To není úplně jednoduchý úkol. Na začátku nemáte velký výběr hráčů, které můžete použít. To může být oříšek, protože si musíte vymyslet taktiku, jak gól střelíte. Magnetem odtáhnete brankáře a pandou zakončíte? Žábu vystřelíte dopředu a počkáte, až jí pes přihraje? Nebo necháte vlka střílet z dálky? Vím, že asi úplně nevíte, o co se jedná. Já se rozkoukával déle než jsem zvyklý, ale jakmile zjistíte, co daný hráč dělá, tak vám tyto kombinace začnou dávat smysl.

Ased

Pandu házej na jednu stranu, co nejvíce dopředu a pak tam dej psa a ten mu to nahraje (na 80 % to je gól)

V menu se budete cítit jako ryba ve vodě. Různé druhy arén, sestavování herního decku, chestky za výhru a samozřejmě trofeje, které určují do jisté míry vaše zkušenosti. Že vám to připomíná Smashing Four nebo Clash Royale? Mně taky, ale nesmíme zapomínat, že tady musíte střílet góly.

Cílem hry je tedy vstřelit více gólů než soupěř, pokud dáte 3, tak jste automaticky vyhráli. Já jsem dal spíš gól a potom jsem čekal, něž uplyne hrací doba, která trvá 3 minuty.

Ján K.

Do brány dávej kanón

Moje pocity

Nebudu vám lhát, protože z herního videa je to očividné, ale začátek této hry je nesmírně težký a bojím se, že spoustu potenciálních hráčů to může odradit od dalšího hraní. Něž vylevelujete hráče a získáte nějaké s větší raritou, tak to trvá. Fotbal mi není úplně cizí a jedná se o krátkodobou hru, takže jsem nad jejím hraním strávil asi více času než u jiných her. Může vám zpříjemnit cestu do školy nebo čekání u doktora, ale také se může stát, že se hned naštvete a hru smažete.

Sarka S.

Používej hodně vlka (Wolf)

One Comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s